De oude muren van onze kerk hebben nog nooit kunnen genieten van de klanken van een vleugel, maar dat gaat nu veranderen! Op zondag 24 april zal de talentvolle pianist Daniel van der Hoeven een recital geven voor Muziek op Zondag. Het is een buitenkans: vanwege een besloten feestelijk optreden op zaterdag blijft de vleugel een nachtje over en zal Muziek op Zondag 24 april dit ook
kunnen meemaken.

media-1[10]Daniël van der Hoeven won al vele prijzen. Om er enkele te noemen: prijzen bij het Prinses Christina Concours leidden najaar 2005 tot zijn
optreden in Carnegie Hall, New York. In maart 2013 werd Van der Hoeven winnaar van het Internationaal Bach Concours in Würzburg, waarop zijn Bach-CD volgde. En vorig jaar ontving hij zowel bij het Internationaal Pianoconcours van Lagny-sur-Marne (Frankrijk), als bij het Seattle Internationaal Pianoconcours (VS) een 2e prijs.

Voor het programma van zondag 24-04 staat Beethoven centraal als hoofdgerecht, omlijst door een interessante tocht door de geschiedenis van de pianomuziek met een speciale selectie van korte nummers.

Wij zien naar uit naar Daniël van der Hoeven in de Oude Lambertus! Van harte welkom!

Zie ook persbericht Brabants Dagblad