Concert Mahler WKW 301212 Afbeelding 6
Het bijzonder sfeervolle kerstconcert door Ewoud Mahler en echtgenote Mara Mikelsone Mahler, eind vorig jaar in onze kerk, heeft zoveel waardering en lof gekregen, dat wij ons reeds nu verheugen in een nieuwe gelegenheid om van deze muziek te kunnen genieten. Ewoud Mahler verzorgt het concert samen met violist Lev (Leo) Adamov. Hij omschrijft het als “Een stemmig programma met werken van Telemann, Leclair, Vivaldi en Mozart, waarbij verrassingen niet zijn uitgesloten”. Met een korte klik op uw muis kunt u genieten van geluidsfragmenten van Leo Adamov,  meer achtergrondinformatie van Ewoud Mahler, of een treffende recensie van het concert van 2012 door dhr Kees van Grootheest.

Leo Adamov (eigen site) Afbeelding 4

Zondagmorgen, 10.30 uur. Koffie na het concert. U bent van harte welkom!

Joeke Wiechers-de Vries en Carina Harms