In deze tijd voor Pasen, die zovele bekende componisten inspireerde tot prachtige werken, brengen wij een concert met zang en klavier. Op 30 maart treedt voor ons op Daniëlle Sluijmers, op orgel en piano begeleid door Chiel Spaans.

Daniëlle Sluijmers is zangeres en zangdocente in ’s-Hertogenbosch. Eerder zong Daniëlle in onze kerk bij de herdenkingsviering van het huwelijk van haar ouders. Zij stemde toe om ook voor ons op te treden in ‘Muziek op Zondagmorgen’. Het programma zal werken bevatten van Hendrik Andriessen (Maria zart vond edler Art en Fiat Domine), Henry Purcell (Music for a while), Randy Newman (God’s song) en Huub Oosterhuis/Stijn van der Loo (Ken je mij), afgewisseld met gedichten van de Nederlandse auteur en beeldend kunstenaar Y. Né.

Kortom, een veelbelovend programma!

 

Joeke Wiechers en Carina Harms