De verbouwing is klaar, de kerk kan muzikaal worden ingewijd! (*)

En hoe zouden we dat beter kunnen doen dan met een feestelijk kerstoptreden van violist Ewoud Mahler?!

fullsizeoutput_f1b9

fullsizeoutput_f1b7Al eerder speelde Ewoud samen met Mara Mikelsone, in onze kerk. Hun eerste concert, een oudejaarsconcert in 2012, maakte direct grote indruk. Het jaar daarop verzorgde Ewoud een optreden, nu in opmaat naar kerst, samen met violist Lev Adamov; wederom een stemmig kerstoptreden van grote klasse. In 2014 en 2015 speelden Ewoud en Mara samen opnieuw de kerststerren van de hemel. En wat goed is, willen wij koesteren…

Uitgegroeid tot een mooie kerst-traditie, verheugen wij ons er opnieuw op om Ewoud te beluisteren, deze keer in onze vernieuwde kerk, nu tezamen met cellist Martin Bungeroth. Het programma bevat werken van Bach, Schulhoff, Glière en Händel en Halvorsen. Hartelijke welkom!

Joeke Wiechers en Carina Harms

Mara Mahler, WKW 301212

Ewoud Mahler, WKW 301212Ewoud Mahler en Lev Adamov 2, Engelen 151213, WKW

 

 

 

 

 

Officiele opening van onze vernieuwde kerk zal plaatsvinden op 5 februari 2017, om 14.30 uur. Nadere informatie volgt.