Capella Ducis is een kamerkoor dat zich toelegt op het a-capella zingen van oude, voornamelijk renaissance muziek. Soms hebben ze een uitstapje naar werk van hedendaagse componisten, die zich laten inspireren door de oude polyfone muziek. Dit jaar viert Capella Ducis haar 25 jarig bestaan, onder leiding van Frans van de Loo, eveneens bijna 25 jaar aan het koor verbonden! Op de dertigste december zal het koor in een kleine bezetting zingen in onze kerk (10-12 zangers in plaats van 24.) Deze keer onder leiding van Ingrid van Rooij, die zelf meezingt als alt. Er zal voornamelijk repertoire uit de kersttijd worden gezongen. Kortom een sfeervol concert om het jaar stemmig en feestelijk mee af te sluiten! Een voorproefje? Luister hier!

Van harte welkom, ook voor koffie toe!

Zondag 30 december, 10.30 uur

Toegang: vrijwillige bijdrage

Organisatie: Joeke Wiechers