Kalender

mrt
24
zo
Eredienst met doop: ds Marloes Meijer en ds Roel Knijff
mrt 24 @ 10:30 – 11:30

doopEredienst met Heilig Avondmaal

Doop van Aron Lucas van Deutekom, zoon van Imre van Deutekom en Stephanie Nieland

Voorgangers: ds Marloes Meijer en ds Roel Knijff (Breda)

Ambtsdragers: Eric Janse de Jonge en Bert Scholing

Organist: Chiel Spaans

Lector: Kees Jan de Bruijne

apr
7
zo
Eredienst: ds P. van Helden
apr 7 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: ds Peter van Helden

Ambtsdrager: Peter Polling

Organist: Chiel Spaans

Lector: Anneke vd Giesen – de Waal

apr
14
zo
Eredienst op Palmpasen: G. Poelstra – Weeber
apr 14 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: G. Poelstra Weeber

Ambtsdrager: Rogier Izeboud

Organist: Chiel Spaans

Lector: Hansje vd Berg

apr
19
vr
Eredienst: ds Marloes Meijer
apr 19 @ 20:00 – 21:00

Eredienst op Goede Vrijdag

Voorganger: ds Marloes Meijer

Ambtsdrager: Eric Janse de Jonge

Organist: Chiel Spaans

Lector: –

apr
21
zo
Paasdienst: ds Marloes Meijer
apr 21 @ 10:30 – 11:30

Eredienst op Paasmorgen

Voorganger: ds Marloes Meijer

Ambtsdrager: Peter Polling

Organist: Chiel Spaans

Lector: Stephanie Nieland

apr
28
zo
Eredienst: dr M. Wisse
apr 28 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: dr. M. Wisse

Ambtsdrager: Mario vd Grient

Organist: Chiel Spaans

Lector: Frits Kool

mei
12
zo
Eredienst: ds B. van Litsenburg
mei 12 @ 10:30 – 11:30

Eredienst met Heilig Avondmaal.

Voorganger: ds. B. van Litsenburg

Ambtsdragers: Carina Harms en Bert Scholing

Organist: Chiel Spaans

Lector: Harmke Scholing

mei
19
zo
Eredinest: ds. R. Jellema
mei 19 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: ds. R. Jellema

Ambtsdrager: Rogier Izeboud

Organist: Chiel Spaans

Lector: Ton Kagie

jun
2
zo
Eredienst: ds Wil van Egmond
jun 2 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: ds. Wil van Egmond

Ambtsdrager: Peter Polling

Organist: Chiel Spaans

Lector: Anneke vd Giessen – de Waal

jun
30
zo
Eredienst: ds. R. Stiemer
jun 30 @ 10:30 – 11:30

Voorganger: ds. R. Stiemer

Ambtsdrager: Rogier Izeboud

Organist: Chiel Spaans

Lector: Hansje vd Berg – Lodder